شرایط استفاده‌ی برگزارکنندگان

به منظور بهره مندی از رویدادهای گوناگون ویژه کودکان، سایت کی بریم سرویسی آنلاین را برای معرفی، اطلاع رسانی و فروش بلیت اینترنتی مخصوص هر رویداد ایجاد نموده است.

“رویداد” عبارت است از برنامه‌ای با زمان، مکان و تعریف مشخص از نحوه‌ی اجرا که توسط فرد یا افرادی برگزار می‌شود و عده‌ای می‌توانند در آن شرکت کنند. حضور افراد در رویداد می‌تواند رایگان یا در قبال پرداخت مبلغی صورت گیرد.

“برگزارکننده” شخصی حقیقی یا نماینده‌ی شخصی حقوقی (دارای معرفی‌نامه‌ی معتبر از شخص حقوقی) است که صلاحیت لازم برای معرفی رویداد، انتشار اطلاعات درباره‌ی رویداد، دریافت درآمد ناشی از رویداد و یا بازپرداخت دیون (در صورت تغییر یا لغو رویداد) را دارد.

اطلاعات مندرج در صفحه رویداد

برگزارکننده موظف است محتوای صفحه‌ی رویداد را با رعایت نکات زیر تهیه کرده و ارایه نماید:

رعایت کلیه‌ی ضوابط و قوانین بین‌المللی و کشور جمهوری اسلامی ایران برای انتشار مطالب در اینترنت

استفاده از امکانات کی بریم فقط در چهارچوب موضوع همکاری  می باشد

کلیه‌ی محتوای ارسالی به کی بریم ابتدا توسط مسئولین سایت بررسی شده و پذیرش یا رد درخواست ایجاد رویداد حداکثر طی مدت ۱۲ ساعت کاری کی بریم (شنبه تا چهارشنبه ٨صبح تا ٢ بعدازظهر)  می باشد و در انتشار و یا عدم انتشار محتوای ارایه‌شده کاملاً مختار است. کی بریم می‌تواند پیش از انتشار محتوا تغییراتی در آن اعمال کند به این شرط که چنین اصلاحاتی ناقض حقوق برگزار‌کننده نبوده و تغییری عمده‌ و اساسی در ارکان رویداد ایجاد نکند

شرایط استرداد بلیت خریداری شده توسط خریداران

قوانین استرداد بلیت از سوی برگزارکننده تعیین می‌شود و برگزارکننده می‌تواند حداکثر تا زمان شروع رویداد، موعد استرداد بلیت را تعیین کند.

در صورت بروز تغییرات اساسی در رویداد مانند تغییر زمان، مکان یا موضوع رویداد، خریدار حق دارد بدون هیچ‌گونه قید و شرطی بلیت خریداری‌شده را پس بدهد و کل پول پرداختی را دریافت کند.

تغییر در رویداد ثبت شده

در صورت بروز هرگونه تغییراساسی در رویداد، برگزارکننده موظف است بلافاصله پس از آگاهی از آن‌ها، چنین تغییراتی را در صفحه‌ی رویداد اعمال کرده و مراتب را به صورت کتبی (از طریق ایمیل) و تلفنی به اطلاع کی بریم رسانده و به شرکت کنندگان آن رویداد نیز اطلاع رسانی کند. اگر تغییرات اساسی باشند یا رویداد کاملاً لغو شود، طبق بند پیشین نسبت به عودت هزینه‌ی بلییت ها اقدام می‌شود.

شرایط برای شرکت کنندگان  

افراد، مسئول حفاظت از شناسه و رمز عبور خود هستند و در صورتی که شناسه و رمز عبور خود را در اختیار شخص دیگری بگذارند مسئولیت ناشی از این عمل به عهده‌ی آن‌ها است.جا که کد خریدار بر اساس اسم و اطلاعاتی که او به کی بریم ارایه کرده تنظیم می‌شود مسئولیت صحت، دقت و کامل بودن اطلاعات داده شده به کی بریم بر عهده‌ی کاربر است.

امکان بروز اختلال در اینترنت همیشه وجود دارد بدیهی است کی بریم برای حل مشکلات احتمالی مربوط به سایت تمام تلاش خود را انجام خواهد داد اما در مورد مشکلات خارج از کنترل مسئولیتی نخواهد داشت.

از آن‌جایی که پرداخت در سایت کی بریم بر اساس سیستم درگاه الکترونیکی بانک‌های معتبر کشور تنظیم شده است، مسئول مشکلات احتمالی پرداخت بانک‌ها نخواهیم بود.

در ازای ثبت نام انجام شده یا بلیت خریداری شده کاربران تنها می توانند در رویداد مربوطه شرکت نمایند (خریدار نمی‌تواند در ازای کد یا بلیت خود پول مطالبه نماید).

با وجود بسیار غیر محتمل بودن این مساله، در صورتی که برگزارکننده رویداد به هر علتی از ارایه‌ی خدمات خودداری نماید، کی بریم تمام تلاش خود را برای برطرف کردن مشکل خواهد کرد و در صورت حل نشدن مشکل، مبلغ بلیت خریداری‌شده به مشتری پس داده می‌شود.

کی بریم تلاش می کند واقعی بودن هویت برگزارکننده هر رویداد را بررسی نماید و تنها در صورت تایید آن اطلاعات آنرا منتشر نماید. ولی در نهایت مسئولیت تضمین کیفیت خدمات به عهده‌ی کی بریم نخواهد بود.

چنان‌چه مشتری در تاریخ تعیین‌شده در سایت از بلیت خود استفاده ننماید کی بریم مسئولیتی در قبال از بین رفتن فرصت مشتری ندارد و وجه آن مسترد نخواهد شد.

افراد بایستی نکات مربوط به هر رویداد را با دقت مطالعه نمایند زیرا این دقت در هنگام استفاده از خدمات بسیاری از سردرگمی ها را برطرف می‌نماید.

قوانین پس گرفتن بلیت یا هزینه ثبت نام توسط برگزارکننده تعیین می شود و در صورتی که ذکر نشود به این معنی است که امکان پس دادن بلیت یا حق ثبت نام وجود ندارد

مسئولیت بلیت هایی که در سایت آگهی می شود به عهده کی بریم نمی باشد اما کی بریم تمامی سعی خود را می کند تا از درج بلیت های نامربوط و قلابی جلوگیری کند.