درباره ما

اعضای نینوپیا

همیشه در فکر این بودیم که درس بخونیم و مهندس بشیم. تا موقع انتخاب رشته دانشگاه شد و خواهر بزرگم رشته مهندسی صنایع رو انتخاب کرد و چندسال بعد من هم دنباله رو او شدم و مهندسی صنایع رو انتخاب کردم. اما خواهر کوچیکه مثل همه ته تغاری ها ساز مخالف رو زد و رفت مهندسی کامپیوتر!

در دوران کاری پله های موفقیت یکی یکی جلو می رفت و بعد از کسب تجربه چندساله وارد حوزه کاری مورد علاقه خودم یعنی کنترل پروژه شدم و دیگه ته اون چیزی بود که می خواستم!

اما بعد از گذشت چندسال انگار دچار روزمرگی شده بودیم و هر روز تکراری بود و دوست داشتیم کسب و کار خودمون رو داشته باشیم و در محیط پویا کار کنیم.

داستان نینوپیا از اونجایی شروع شد که خواهر بزرگه مامان بود و برای فرزندش دغدغه های مهارت آموزی رو داشت و ما خاله ها هم نمی تونستیم کمکش کنیم. گاهی وقتها خواهر کوچیکه با اطلاعات جستجوگرانه خودش توی اینترنت چیزی پیدا می کرد اما خیلی هاشون ناقص بودند یا در عمل آن جوابی رو که باید نمی دادند

بعد از ۶ ماه ممارست فراوان بالاخره سایتمون بالا اومد و در کمتر از یک هفته اولین فروش خودمون رو داشتیم. لحظه فوق العاده درخشان و فراموش نشدنی بود. هنوز اسم اولین خریدار سایتمون یادمونه!

بعد از ۶ ماه ممارست فراوان بالاخره سایتمون بالا اومد و در کمتر از یک هفته اولین فروش خودمون رو داشتیم. لحظه فوق العاده درخشان و فراموش نشدنی بود. هنوز اسم اولین خریدار سایتمون یادمونه!

اما تو این حوزه نیاز هست که دانش و اطلاعات کافی داشته باشی، چون بچه ها بزرگترین سرمایه والدینشون هستند و ما به همراه دانش مهندسیمون دانش فرزندپروری و نحوه تعامل با کودک رو با خوندن کتاب های زیاد و گذروندن دوره های عالی یادگرفتیم.

حالا من هم یک مامان شده بودم و دغدغه های بیشتری برای فرزندم داشتم. یه روز که با پسرم داشتم کارتون زوتوپیا رو میدیدم به این فکر کردم چجوری میتونیم یه آرمان شهر برای کودکم داشته باشم منم مثل جودی (شخصیت اصلی کارتون) یه آدم جنگجو بودم مخصوصا اگر موضوع در رابطه با کودکم باشه. این شد که تمام تلاشمون رو کردیم تا نینوپیا که به معنی آرمان شهر کودک هست شکل بگیره و سوالای مثل اینکه چه کلاسی، چه دوره ای، چه آموزشی، کدام محدوده و سوالهای زیادی که با بزرگ شدن پسرم برام پیش میومد رو خودمون هم لمس کنیم و در این مسیر جذاب پرورش کودکان در کنار مامان باباها باشیم.

اعضای نینوپیا

فائزه آقایی

مدیر / هم بنیان گذار

الهه میرزایی

گرافیست

فاطمه آقایی

دیجیتال مارکتینگ / هم بنیان گذار​

عاطفه شعبانی

کارشناس فنی

فرزانه آقایی

مدیر فنی / هم بنیان گذار

نظرات مامان ها