وبلاگ

هزینه کارگاه مادر و کودک

هزینه کارگاه های مادر و کودک که یک یا دو ساعته می باشن به صورت تک جلسه بسته به منطقه و نوع مدرس بسیار متفاوت هست.

گاها دیده شده که بعضی کارگاه ها هزینه های بسیار بالایی دارن اما از کجا باید بدانیم که این هزینه ها مناسب هستن یانه!

تیم نیوپیا در طول همکاری خود با مجموعه ها به یک لیستی از قیمت دست یافته است که این قیمت ها میتواند پارامترهای متغییرزیادی داشته باشد که ما به چند مورد آن بسنده میکنیم.

کارگاه مادر و کودک

هزینه کارگاه های مادر و کودک در تهران

به علت  کلانشهر بودن تهران این قیمت ها کاملا متفاوت و شاید متضاد هم باشند. برای مثال هزینه کارگاه  مادر و کودک در شمال تهران میتواند از ساعتی 40 تومان شروع شده و تا ساعتی 70تومان نیز برسد اما هزینه کارگاه مادر و کودک در غرب تهران از ساعتی 30 تومان شروع و تا 60 تومان می باشد. هزینه کارگاه مادر و کودک در شرق تهران از ساعتی  25 تومان تا ساعتی 50 تومان هست همچنین هزینه کارگاه مادر و کودک در جنوب تهران  میتواند در رنج 15 تومان تا 50 تومان باشد که متغییر ها و مواد مصرفی در این کارگاه ها تاثیر زیادی در هزینه  این نوع کارگاه ها می گذارد. (این هزینه ها در مجموعه های خصوصی می باشد و هزینه کارگاه مادر و کودک در مکان هایی همچون سرای محله ها و مراکز وابسته به شهرداری  معمولا پایین تر هست . )

کارگاه مادر و کودک

اما یک فاکتور مهم را هرگز فراموش نکنید در این کارگاه ها مهمترین فاکتور مربی هست . باید از خود بپرسید آیا این مربی چه مدراکی داشته و پیشینه این مربی چیست ؟ و یا از خود بپرسید این کارگاه در چه موسسه ای برگزار میشود؟ بعضی از مجموعه ها که با داشتن کادر معتبر و بسیار کارامد، یک برند بسیار مناسب برای این کارگاه ها هستند که در زیر چند مجموعه برای اجرا کارگاه مادر و کودک گذاشته می شود تا بتوانیم به شما کمک ناچیزی کرده باشیم.

موسسه آوندک

موسسه باران مهر

موسسه مهر آیین

موسسه اردیبهشت

موسسه مامیران

این رویدادها شاید مورد علاقه شما باشد

امتیاز شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.