سوالات متداول از نینوپیا

چگونه می تونم از برنامه ای که انتخاب کردم خرید کنم؟

اولا برنامه مورد علاقه خود را به صورت کامل خوانده و تمام جوانب برای تصمیم خود گرفته سپس آن را به سبد خرید خود اضافه کرده و تعداد آن را چک کرده و بعد وارد قسمت کاربری خود شده و به درگاه متصل میشید و در آخر بلیت صادر شده را از آن اسکیرین شات یا پیرینت تهیه کنید و از برنامه لذت ببرید.

من تصمیمم عوض‌شده است. می‌توانم پول خود را پس بگیرم؟
از آنجایی‌که ما رابط بین شما و شریکان تجاری خود هستیم،‌ بازگرداندن پول غیرممکن است؛ بنابراین پیش از ثبت سفارش لطفاً تصمیم خود را قطعی کنید.
اگر زمان استفاده از بلیت تهیه شده را فراموش کنم ؟
چجوری تونستی فراموش کنی! اگر زمان استفاده به پایان رسیده باشد،‌ دیگر نمی توانید از بلیت استفاده نمایید و ارزش خود را ازدست‌داده است؛ بنابراین شرایط و زمان داخل سایت را کامل خوانده و به روز و ساعت برنامه ها توجه کنید.
دوست دارم تجربه خودم را در رابطه با برنامه های مختلف را برای مادران و پدران دیگه بیان کنم؟

شما میتوانید پایین صفحه هربرنامه در قسمت نظرات خود را درج بفرمایید و یا انتقادات، پیشنهادات و شکایات را برای ما به شماره 09365177852 قرار   ارسال بفرمایید. نظرات شما برای ما بسیار مهم است پس درنگ نکنید و نظر خود را اعلام کنید و بتوانید به مادران و پدران دیگه همچون خود کمک کنید

هزینه مادر و کودک به چه معناست؟
یعنی هزینه ای که برای مادر و یک کودک در نظر گرفته می شود که در قسمت تعداد عدد یک را باید وارد نمایید.
هزینه همراه به چه معناست؟
شاید باور نکنید مامانا شما میتونید توی بعضی برنامه ها با خودتون مادر بزرگ یا دوست خودتون رو ببرید و این هزینه ای هست که برای اونا پرداخت میکنید.
هزینه کودک دوم به چه معناست؟
مامان بابا های که دارای چند کودک هستن هزینه کودک اول با مادر حساب می شود و هزینه کودکانه بعدی به تعداد هزینه کودک دوم محاسبه میشود.( این قضیه برای برنامه های است که هزینه مادر و کودک با هم محاسبه می شود)
با انتخاب روش پرداخت الکترونیک مبلغ بلافاصله از حساب من کم می‌شود؟
بله کم شده و پس از پرداخت برای شما بلیت صادر می شود. در صورت وجود خطا و برقرار نشدن پرداخت، مبلغ کسر شده از شما طی مدت ۷۲ ساعت به حساب شما برخواهد گشت. در صورت عدم بازگشت وجه پرداختی، پس از بررسی حساب با شماره ۰۹۱۰۰۰۴۹۳۶۴ تماس حاصل فرمایید.
روش پرداخت الکترونیکی نینوپیا چقدر ایمن است؟
از اون چیزی که فکرش و می کنی ایمن تره! اگر شما بخواهید از طریق کارت خود با رمز اینترنتی پرداخت کنید،‌ شما به سایت بانک فرستاده خواهید شد تا اطلاعات خود را وارد و مبلغ را پرداخت نمایید؛ بنابراین ما اطلاعاتی از شما را نگهداری نکرده و دریافت نمی‌کنیم و نخواهیم کرد.
من یک ساعت قبل از برگزاری میتونم خرید داشته باشم؟

مطمینن اگر برنامه ای ظرفیت داشته باشه بله! اما چرا زودتر برنامه ریزی نکنید و خریدتون رو قطعی نکنید که با آرامش بیشتر از برنامه ها استفاده کنید. بعد از خرید لطفا هوشیار شماره تماسی که در سایت درج کرده اید باشید که اگر تغییرات در برنامه باشه به شما اطلاع داده شود در غیر این صورت سایت هیچ گونه مسیولیت ندارد.

می تونم با شماره همراه غلط ثبت نام استفاده کنم؟
این تمایل شما هست! اما اگر برنامه ای تغییراتی داشته باشد سایت هیچگونه مسیولیتی برای پشتیبانی از شما ندارد. حتما دقت کنید که نام کامل و شماره همراه را در فرم ثبت نام درست وارد کرده باشید. نینوپیا این اطمینان رو به شما خواهد داد هیچ زمان اجازه نشر شماره ها ی شما را ندارد.
آیا امکان داره برنامه ای که ثبت نام کردم تشکیل نشه؟

ما تمام تلاش خود را برای برگزار هرچه بهتر برنامه ها انجام خواهیم داد اما بعضی از برنامه ها برای تشکیل شدن نیاز دارند به حد نصاب ظرفیت برسند که این موضوع توسط برگزار کننده تعیین می گردد. در صوت به حد نصاب نرسیدن همه هزینه به حساب افراد عودت خواهد شد. بعد از خرید لطفا هوشیار شماره تماسی که در سایت درج کرده اید باشید که اگر تغییرات در برنامه باشه به شما اطلاع داده شود در غیر این صورت سایت هیچ گونه مسیولیت ندارد.